Aanbevolen tochten door onze wandelclub.

April  2022


Woensdag 6 April

WSV De Kadees vzw

Rondom Aaigem

8-12-20 KM

OC Aaigem
Ratmolenstraat 13
9420 Aaigem (Erpe-Mere)
Oost-Vlaanderen

Zaterdag 9 april

vzw 'Op Stap Door Nukerke'

Zevenbundertocht

4 - 7 - 11 - 15 - 18 - 22 KM

Parochiaal Centrum
Nukerkeplein 7
9681 Nukerke (Maarkedal)
Oost-Vlaanderen

Zaterdag 9 april

De Spartastappers Ardooie vzw

Skobiaktocht

6-10-13-17-22-26-31 KM

Fuifzaal De Ark
Melkerijstraat 2
8850 Ardooie
West-Vlaanderen

Zondag 10 april

Wsv De Ranstuilen Ranst vzw

42e Internationale Wandeltocht - Walk 2 Gether-tocht

4-8-13-16-20-25-30-36-42 KM

Evenementenhal Den Boomgaard
Antwerpsesteenweg 43
2520 Broechem (Ranst)
Antwerpen

Zondag 10 April

vzw Wandelclub Natuurvrienden Deinze

18e Kunsttocht

6-10-15-20-25 KM

Emmaüs-Campus Machelen
Leihoekstraat 7
9870 Machelen (Zulte)
Oost-Vlaanderen

Zaterdag 16 April

Hanske de Krijger Oudenaarde vzw

Koppenbergtocht

5-10-15-18-24-30 KM

Dorpshuis De Linde
Berchemweg 250
9700 Melden (Oudenaarde)
Oost-Vlaanderen

Zaterdag 16 April

WSV De Keignaerttrippers Oostende vzw

11e Wandelen met Prins Karel en Ensor

6-12-18-24-30 KM

Taverne Walrave
Nieuwpoortsesteenweg 634
8400 Oostende
West-Vlaanderen

Zondag 17 April

Padstappers Geraardsbergen vzw

Mattentaarttochten - Priortrofee

6-8-10-12-14-16-18-22-26-32-42 KM

Koninklijk Atheneum
Papiermolenstraat 103
9500 Geraardsbergen
Oost-Vlaanderen

Maandag 18 April

 De Heuvellandstappers vzw

Kemmelbergtocht

5-9-11-16-20-25-32 KM

OC De Gaper
Reningelststraat 35
8956 Kemmel (Heuvelland)
West-Vlaanderen

Dinsdag 19 April

Aviflorastappers Ingelmunster

Aviflorawandeltocht - Paastocht

6-9-12-18 KM

Voetbalkantine SV Ingelmunster
Bollewerpstraat 92a
8770 Ingelmunster
West-Vlaanderen

Woensdag 20 April

WSV Egmont Zottegem vzw
Spek en eieren midweekwandeling

7-10-14-18-21 KM

OC Velzeke
Provinciebaan 275
9620 Velzeke-Ruddershove (Zottegem)
Oost-Vlaanderen

Zaterdag 23 April

WSV De Molenstappers Ruiselede vzw

Rondom Ruiselede

4-6-9-12-15-20 KM

Polyvalente Zaal Polenplein
Tramweg 1
8755 Ruiselede
West-Vlaanderen

Zondag 24 April

 De Randstappers

Vlaanderen Wandelt Lokaal in Brakel

6-12-18 KM

Zaal Onthaal
Sint-Martensstraat 5
9660 Brakel
Oost-Vlaanderen

Zaterdag 30 April

Postiljon Wandelclub Merelbeke vzw

Husdinetocht

6-9-12-15-18-24-30 KM

Gemeenschapscentrum Berghine
Dendermondesteenweg 437
9070 Destelbergen
Oost-Vlaanderen

Zaterdag 30 April

 W.V. Voor de Wind

24 uur Oostburg

50 KM

Scholengemeenschap Zwincollege
Baljuw Veltersweg
4501 AV Oostburg
Zeeland